Nabízím zprostředkování zájezdu do známé a jedné z největších lyžařské oblasti Schladming / Dachstein (123 km upravených sjedovek). K dispozici jsou 4 luxusní apartmány Alpineliving přímo na sjezdovce střediska Hauser Kaibling pro 16 osob. Protože tuto oblast dobře znám, jsem schopen zajistit nevšední zážitek z lyžování. Projedeme sjezdovky všech propojených areálů 4 Berge, po kterých se proháněli nejlepší lyžaři světa, vyzkoušíme skialpinismus na Hochwurzen nebo ledovec Dachstein, zalyžujeme si v prašanu na Planai a na ledovci Dachsteinu, zúčastníme se místních večerních programů, podíváme se na závody světového poháru Night Race. Budu neustále k dispozici jako průvodce, instruktor lyžování, skialpinismu a servisman. Vylepším vaši techniku lyžování přímo na svahu a naučím vás přípravu lyží svépomocí na apartmánu.


 

Vzorový program – Lyžování, skialpy a Night Race Schladming

Neděle – 9:00 příjezd a lyžování Haus a Planai až na stadion Schladming. Dle podmínek freeride v této oblasti. Od 16:00 nástup na ubytování. Večer ukázka voskování lyží.

Pondělí – Přejezd 4 Berge (Hauser Kaiblig, Planai, Hochwurzen, Reiteralm) až na Finale Grande do Reiteralm a zpět. Zakončení v baru Apres SKI v AlmArena.

Úterý – Skialpy na Hochwurzen nebo lyžování. Večer světový pohár v lyžování Night Race v Schladming.

Středa – Vyklizení apartmánů do 10:00, lyžování a freeride na Dachstein. 16:00 odjezd domů.

Odhadovaná cena za ubytování bez vstupenek na Night Race bude 4500 Kč. Vstupenka na stadion 54 €, kolem sjezdovky 20 €. Celodenní skipas 51 €.Zajímavosti

Dachstein – Jízda na střeše kabiny do 2700 m.n.m., ledové sochy v ledové jeskyni, lyžování a freeride na přírodním sněhu.

Reiteralm – Sjezdovka pro trénink lyžařů světového poháru Finale Grande, nejprudší sjezdovka Black Rose se sklonem 80% / 41°.

Planai / Schladming – FIS sjezdovka světového pohárů s dojezdem na stadion.

AlmArena v Hauser Kaiblig – Zrekonstruovaná diskotéka Aprés SKI s otevírací střechou.

SkialpY

Na skialpinistické výlety jezdíme s CK Pamír 7000. K dispozici je mapa již absolvovaných výletů. Hlavním zaměřením jsou hory v Rumunsku, Bulharsku, Srbsku, Makedonii, Ukrajině a pod.